به دنبال انتقادات هنرمند سقزی از دهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان، موضع گیری برخی از دستندرکاران، آریان رضایی را به واکنش وا داشت.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، آریان رضایی در یادداشتی در خصوص خبر “ناهماهنگی و عدم مدیریت عامل کیفیت پایین جشنواره دهم/ عدم استقبال مردم از تئاتر خیابانی امسال بخاطر تکراری بودن فرم اجراها است اینگونه گفت: چندی پیش گفت وگوی با بنده توسط خبرنگار سایت زریوار خبر در خصوص جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان صورت گرفت که لازم دانستم توضیحی مختصر به مخاطبان این سایت ارائه دهم.

 انتقاد بنده به مسئولین برگزاری جشنواره می تواند صرفا به مثابه پیشنهاد کاربردی در جهت یافتن رویکردی تخصصی تر برای جشنواره آثار اجرایی و کارگاه های آموزشی محسوب شود. به همین منظور برداشت هر گونه انتقاد یا مسئله ای خارج از مسائل پیرامون این نگاه آموزشی از زبان بنده جایز نیست.

آریان رضایی در ادامه با اشاره به اینکه خوشحال است که چنین جشنواره ای در شهر مریوان برپاست، افزود: می تواند با به کارگیری افراد متخصص در حوزه ی تئاتر و برنامه ریزی و ساماندهی هدفمند کشورمان همچنان قوت بیشتری به خود بگیرد.

وی در پایان با سپاس فراوان از زحمت کشان ستاد اجرایی جشنواره که می دانم با عزم و اراده ی بسیار از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.

مشاهده متن در زریوارنیوز